REALTIME RELIEF - Hologramy proti bolesti

Skutečná pomoc při bolesti a hojení

  • Podpora zdravého krevního oběhu a úrovně kyslíku.

  • Přirozená energetická korekce.

  • Energetický náboj, který trvá celý den.

  • Podpora sil organizmu pro úlevu od bolesti.

  • Pomoc v obnově organizmu.

Zdroj bolesti bývá někdy obtížné určit. Experimentujte s umístěním hologramu na tělo v oblasti ohniska bolesti, abyste měli lepší výsledky. Také můžete zkusit položit jeden hologram na zdroj bolesti a druhý na protější část těla. Správné umístění účinek podstatně zvýší. Zmírněte a odstraňte bolest spolu s hologamy OXO Realtime Relief.

SPRÁVNÉ UMÍSTĚNÍ HOLOGRAMŮ OXO PROTI BOLESTI

Připevněte hologram OXO proti bolesti a pro uzdravení na body, které jsou zobrazeny výše. Pro získání nejlepších výsledků očistěte a dle možnosti odmastěte kůži v místě aplikace. Na problémových místech a pro dlouhodobé použití je žádoucí hologram přilepit papírovou lepicí páskou. Zdroj bolesti bývá někdy obtížné určit. Pro dosažení lepších výsledků experimentujte s umístěním hologramu na tělo v oblasti ohniska bolesti. Také můžete zkusit položit jeden hologram na zdroj bolesti a druhý na protější část těla (například na vnější a vnitřní stranu zápěstí). Správné umístění podstatně zvýší účinek.

Právní Upozornění: OXOworldwide produkty nejsou určeny k léčbě, vyléčení, prevenci nebo zmírnění onemocnění. Prohlášení na této webové stránce nebyly hodnoceny Úřadem pro potraviny a léčiva a neměl by být používán k léčbě jakékoli nemoci. Naše Quantum hologramy jsou pouze pro účely vlastní vzdělávání a výzkumu.