Co je v Quantum Hologram?

Naše Kvantové nabíte Hologramy obsahují jedinečnou kombinaci přirozených frekvencí, uložených pomocí holografické technologie, které jsou formulovány ovlivnit některé oblasti lidského těla. Vzhledem k tomu jsou tyto hologramy jsou non-transdermální, nic vstupuje do těla.

Má něco jít do mého těla?

Nic ne vstupuje do těla; hologramy jsou non-transdermální, je to holografické disky. To je vzrušující nová věda a nový přístup ke zdraví a wellness, který se rychle používán po celém světě.

 

      Jak se Quantum nabíte Hologramy fungují?

Již více než 6000 let, různé kultury pochopili, že objekty a přírodní pocity ovlivňují náš každodenní život s jejich barvou, zvuku, design, apod pokroky vědy, jsme schopni zachytit tyto přírodní vlivy a vytvořit způsoby ukládání a načítání této Informace o použití hologramy. Tělo může nyní mít přístup k těmto informacím prostřednictvím akupunkturních bodů na "podle potřeby"  neinvazivním způsobem. Pomocí akupresurních bodů, naši Quantum  Hologramy jsou prostředkem pro vytvoření požadovaného efektu: úbytek tělesné hmotnosti, více energie, klidný spánek, nebo úleva od bolesti. To není na léčbu nebo vyléčení žádné konkrétní choroby; to prostě umožňuje tělu fungovat na vyšší úrovni zdraví. Když se tento typ přírodního prostředí pro hojení je přítomen, tělo má schopnost efektivně opravit se a léčit sámostatně. Samozřejmě, že jednotlivé výsledky mogou lišit v závislosti na mnoha osobních a environmentálních faktorů, jako je celkový zdravotní stav, věk, strava atd.  Konkrétní informace je naprogramována do každého hologramu. Špičková technologie je integrována do každé hologramu. Když hologram je aplikována na vaše tělo nebo oblečení, aktivuje zvláštní energetické pole. Nic ne vstupuje do těla; Všechny hologramy jsou netransdermální.  DŮLEŽITÉ:  Naše Quantum hologramy jsou pouze pro účely vlastní vyvození a výzkumu. 

Jak dlouho bych měl nosit hologramů?

Doporučené použití je do 3 dnů a 2 dny volna (zejména pro Hologramy). Můžete pokračovat nosit v reálném čase Hologram tak dlouho, dokud bolest přetrvává. Doporučujeme vyměnit hologramy každých tři pár dní. Pokud vzlétnout Hologramy a návratností bolesti, doporučujeme vám dát nové hologramy opět na tuto oblast. Realtime Spánkové Hologramy je třeba nosit, když chcete spát. Realtime XP528 Energetické Hologramy by měly být používány v době, non-spánku. 

 

Jak často bych měl nosit hologramy RealTime protí bolestí?

Pro dosažení nejlepších výsledků, použijte hologramy RealTime Relief denně. Měli byste cítit pozitivní účinky hologramy během několika minut. U chronických nebo extrémních případech mohou být výsledky zpoždění, neboť tělo začne detoxikace.

 

Jak dlouho trvá každý hologram vydrží?

Normálně Doporučujeme výměně hologramy každých pár dní. V případě, že hologram dostane poškození jakýmkoli způsobem (ohnuté, potrhané nebo složené) jejich četnost programování může být ovlivněna. Pokud jste se starat o hologramů, které mohou trvat déle. Ujistěte se tak, aby prostor byl čistý a suchý. Můžete také použít peroxid vodíku čistit prostor. Pro ty z vás, které mají problémy ulpívající tyto hologramy na kůži, můžete si dát hologramy a přikryjte hadrem náplastí držet hologramy na místě. Správné hydratace je také velmi důležitá, a ovlivní účinnost hologramů.

Kolik hologramy přijít v dodávkách za měsíc?

Jeden přívod na měsíc přichází s 20 hologramy.

Co bych měl pocit, když na sobě RealTime Quantum hologramy?

Pravděpodobně se bude cítit vůbec nic. Naše Kvantové Hologramy nejsou ani povzbuzující, ani depresivní, jako je kofein nebo alkohol. Měli byste si všimnout bolest ustupuje, což vede k celkově lepší zážitek zdraví. Vezměte prosím na vědomí: neposkytujeme žádné zdravotní tvrzení; Naši disky nejsou schváleny FDA nebo jiný regulační orgán. Pro vážné zdravotní otázky, nebo pokud jste na léky, poraďte se svým lékařem. Použití je na vlastní nebezpečí.

Mohu si vzít hologramů přes x-ray stroj na letišti?

Měli byste nechat hologramů do antistatického obalu, ktery jsou odeslány vam, pokud ne, přepravte, kdekoliv. 

Mohu nosit v kapse?

Doporučujeme vám uložit hologramy na bezpečném místě, a pokud budete nosit vzorky s sebou, umístit je do antistatického sáčku.

Může magnet deaktivovat hologramů?

Vystavení silným magnetem může deaktivovat hologramy. Doporučujeme jejich udržování pryč od silných magnetů nebo elektromagnetických polí, jako jsou například mikrovlnné trouby.

Do extrémní teploty v lodní dopravě ovlivňují hologramy?

Ještě jsme zjistili, že extrémní teploty negativně ovlivní hologramů.

Kam mám dát RealTime Relief hologramy?

Pro většinu bolesti, můžete umístit jeden hologram na bolest a pokud bolest přetrvává, můžete umístit další hologram naopak bolesti. Můžete také umístit hologramy na určených akupresurních bodech, který budou stimulovat postiženou oblast vašeho těla. Využití tisíce let výzkumu (akupresurní / akupunkturní), použijte umístění uvedené na brožure nebo v Pocket Guides na naše distributory Back Office.

Musím znát všechny meridiány, aby bylo možné používat tyto hologramů? 

Ne. lze jednoduše umístit hologramů na místě bolesti a druhý proti místu, bolesti a hologramy pozitivně ovlivní buněčnou vibrace. Další informace naleznete také na obalu pro určité energetické nebo spánku umístění.

Kam mám umístit hologramy pro Crohnovu chorobu?

Nedoporučujeme umístění bodů pro jakékoliv lékařské onemocnění nebo stavu, jako my nemame diagnostikování, prevenci, léčit, léčení nebo vyléčení jakékoliv nemoci nebo zranění. Pokud máte existující zdravotní stav, nebo jsou v současné době léky, poraďte se se svým lékařem před použitím. Máte-li zájem o více informací o umístění bodů, poraďte se s licencovaným acupressuristem, akupunkturistem nebo chiropraktikem.

Jsou tyto hologramy v pořádku používat také pro domácí zvířata?

Ano. Animal akupresurní body jsou jiné než lidé, takže budete muset konzultovat Akupresura průvodce zvířat nebo praktického lékaře, nebo experimentovat se svým miláčkem. Pro úlevu od bolesti, to funguje stejně: dát Pomocné Hologram přímo na místě bolesti.

Existují nějaké negativní vedlejší účinky?

Ne, Hologramy nezavádějí cizí nebo nových látek do těla. Neexistují žádné léky nebo chemikálie a hologramy netvoří nic, co vaše tělo již nemá. Hologramy jen mohou ovlivnit a udelat rovnováhu buněčné frekvence (nebo tok energie) těla, které umožňuje, aby buňky mohli opravit se sami (z principu) a rezonovat v jejich správně navržených frekvencí. Umožňují tělo opravit se  sámostatně, a pak vystoupí na své optimální úrovni, čímž se minimalizuje nepohodlí. Je to v podstatě "tuning" těla jako byste naladil klavír. Například, při naladění na klavír, je-li nižší registr piano drát udeřil, některé z vyšších registru dráty bude také vibrovat, ale pouze ty, které jsou v rezonanci nebo souladu s původním udeřil drátu. Naprogramované kmitočty uvedené v rámci hologramy mohou ovlivnit specifické frekvence těla stejným způsobem, v harmonii, a se společným cílem vyvážení těla, aby mohl léčit a pracovat na své optimální úrovni. POZNÁMKA: Každý hologram používá lepidlo pro potravinářský průmysl přilnou k vaší pokožce, ale každý je pleť jiná; pokud budete mít nějaké negativní reakce, okamžitě odstraňte hologram a položte ji na vrcholu bandaid nebo oblečení.

Je třeba odstranit v noci RealTime od bolestí Hologram?

Ne, realtime reliéfní Hologramy lze nosit tak dlouho, jak budete cítit pohodlně s nimi. Oni také mohou být nošeny společně s RealTime Energy nebo RealTime spánku Hologramy.

Mohu sprcha s hologramy?

Ano, sprchový nezmění účinnost hologramů. Mohou odlepit ve sprše a je třeba je znovu. 

Co se stane, když spadnout nebo se ztrácejí hůl?

Můžete použít náplast (ty tkaniny jsou nejlepší), aby znovu použít hologram zpět do vašeho těla.Můžete také použít chirurgické pásku. Je vždy nejlepší nejdříve čistit prostor s peroxidem vodíku, nechte uschnout a použít hologramy. Pokud se potíte hodně při cvičení, to je nejlepší umístit tkaniny náplast přes hologram, aby jej zabezpečit před tréninkem.

Kolik Relief Hologramy od bolestí mohu nosit?

Optimální způsob použití realtime Relief Holograms od bolestí je třeba umístit jeden disk přímo na místě bolesti. Pokud vaše bolest nijak výrazně nemuže snížit, můžete umístit další nalepku přímo naproti bolesti. Například, pokud máte bolesti na vnější straně pravé koleno, byste zařadil jeden na bod bolesti na vnější straně pravé koleno, pak jeden přímo naproti, že bolest okamžiku, nebo na vnitřní straně pravé koleno.  Je to jako kreslení přímou linku od místa bolesti, přes hologram, přímo na druhou hologramu. Pro obecné celého úlevu těla můžete umístit jednu hologram 2 prsty pod pupkem a dalších hologram 4 prsty pod pupkem. Skvělý návrh na bolesti spodní části zad je jeden hologram na bolesti a hologram 2 "přímo nad a pod, a vpravo a vlevo, od místa bolesti. Pro více extrémních případech se poraďte se svým licencovaným zdravotním praktickém lékařem. Prosím, buďte opatrní Pokud máte několik zdravotních otázkék; Musíte se poradit s lékařem.

Co když se hologram nezdá do práce na mě?

Naše Kvantové Hologramy fungují velmi dobře, důsledně, na asi 99,5% lidí, kteří dali na správném místě a jsou hydratované (pít hodně vody). Pokud z nějakého důvodu nejste šopen dostat požadované dávky v přiměřené lhůtě, doporučujeme přesunout hologram na jiný akupresurní bod. Pokud jste stále ještě není získál požadovaných výsledků, dát mu čas. Někteří lidé jsou velmi v melodii a harmonii s jejich tělem a může cítit účinek hologramy, zatímco pro ostatní lidi to může trvat až 4 nebo 5 dní. Nezapomeňte: hydrataci a umístění. Tyto hologramy fungují a budou pracovat pro vás. Dejte jim čas, a budete velmi rádi, že jste udělal.

Co když jsem dostal "špatné várky"?

Neexistují žádné "špatné várky". Naše postupy pro zajištění kvality nám pomáhá udržet, že 100% našich hologramů jsou aktivní a pracujicí.

Proč jsou hologramy zapečetěny v plastu?

Hlavně pro ochranu v lodní dopravě. Pokud nemáte hodně cestujete, můžete ukládat je v anti-statické tašky stejně jako preventivní opatření.

Jak se hologramy vědět, co dělat?

Hologramy se nehojí ani vyléčit cokoliv. Jejich interakce s vašeho těla "elektrický systém" na zvýšení vibrace každé buňky zpět do normálního, zdravého rozmezí a pak přirozené schopnosti těla přebírá od tam. Myslete na ně jako překážku na cestě odstraňovače, které umožňují hojení schopnost těla pracovat na otázce, bez jakýchkoli "zátarasy".

 

ODDÍL VI

Mohu získat více informací o vědě za těchto Quantum Hologramy? 

Vaše tělo komunikuje sámo se sebou skrze elektromagnetických polí. Naše Kvantové Hologramy mohou komunikovat v těchto oblastech k dosažení požadovaných účinků úlevu od bolesti, DNA telomer prodloužení, více energie, smyslu pro obecné blaho, lepší spánek, pomáhá tělu harmonizovat sámo se sebou, atd. Energie je základem každý aspekt přírody a ve světě kvantové fyziky (zabývající se částice menší než elektron), protože všechno je energie, všechno vibruje. Každá buňka má svůji vlastní vibrace (frekvenci) podle návrhu, a to může být ovlivněny vnitřní a vnější frekvencí. Prakticky vše, co víme o živé systémy jsou založeny na analýze energie; život závisí na molekuly ovlivňovat přes vibrační nebo oscilující přes energetické pole. Tradičně byly buňky, myšlenka komunikovat jako buňky výměny informací pouze tehdy, když přišli do kontaktu spolu navzájem, jako magnety. Jeden problém s touto teorií je, že v průměru, jsou jedna molekula protein na každých 10,000 molekuly vody, takže kontakt mezi klíčovými a receptorových proteinových molekul je náhodou, a může trvat značné množství času.Výzkum z roku 1984 do pozdní 1990 francouzský imunolog Dr. Jacques Benveniste: Buňky se spoléhají na elektromagnetických vln pro komunikaci, nejsou v kontaktu spolu navzájem. Také molekuly vody jsou nositeli těchto elektromagnetických vln - čím více hydratovaná, tím lépe. (To je důvod, proč je důležité, hydratace s čistou vodou.) Existují receptor molekuly s odpovídajícím spektrem funkcí, které naladit do konkrétních energetických frekvencí vysílače. Jak tyto vysílače a receptorové molekuly rezonovat na stejné frekvenci, se pak rezonovat s další molekuly v biochemické reakce a reakčních kaskád vpřed. To vytváří kaskádu elektromagnetických impulzů, pohybujících se rychlostí světla a činí pro rychlé a více reakcí v těle. To je logické rozšíření studií fyzikem Fritz-Albert Popp, které ukazují, že molekuly, atomy, orgány atd všichni mají své vlastní frekvence podpis. Každý atom, molekula, orgán, systém, atd., Má svůj vlastní vibrační charakter. Kombinace atomů do molekul vede k vytváření jedinečných typů energetických stavů a tudíž unikátní spekter přechody mezi těmito stavy. Molekulární spektra lze získat díky spinu elektronu státy (elektronová paramagnetická rezonance),  molekulární rotace,  molekulární vibrace  a elektronových stavů. Rotace jsou kolektivní pohyby atomových jader a typicky vedou k spekter v mikrovlnné troubě a milimetrových vln oblastech spektra; rotační spektroskopie a mikrovlnná spektroskopie jsou synonyma. Vibrace jsou relativní pohyby atomových jader a jsou studovány jak  infračervené  a  Ramanovy spektroskopie. Elektronické excitace jsou studovány pomocí viditelné a ultrafialové  spektroskopie, stejně jako  fluorescenční spektroskopie. Jackson a Mantsch HH použít spektroskopických metod. Zjistili, že lidské tělo vydává specifické vibrační informace.Tyto vibrace přesně specifikovat aktivity, k nimž dochází v těle. Tělo má samoregulační mechanismus opravit vibrací odchylky - postup je fyzika termín s názvem "strhávání". Pokud z nějakého důvodu, buňky nebo molekula dostane ven synchronizace, strhávání signály od sousedních buněk bude mít tendenci přeinstalovat správný signál; v případě, že dostatečný počet buněk, se stal synchronizovány, může dojít ke ztrátě stability. To vede k nemoci a poruchy. Entrainment:  "A základní fyziky fenomén". Zde je velký vědecky prokázáno příklad:

Několik identické kyvadlové hodiny byly namontovány na zeď a kyvadla byly zahájeny a byli houpat individuálně. V průběhu doby všechny kyvadla byly synchronizovány a byli houpat společně. Závěr: frekvence blízko sebe vlivu každé přejít na společné frekvenci. Veškeré hodiny s kyvadla jiného hmotnosti nebo delší ramena kyvadla nebyly strhávány. Vnitřní Vibrace může být modifikován vnějšího zdroje. K dispozici jsou četné příklady vnějších frekvencí nebo na elektromagnetickém poli, které pozměňuje tělesné funkce; Například, existuje vysoká korelace infarktů při zvýšené období sluneční aktivity. H. Froelich řekl živé organismy musí předložit koherentní oscilace s ideálním nebo rezonanční frekvenci. Manipulací a vyvážení vibrační obvody, můžeme přímo ovlivnit obranných a opravy systémů těla. Jak je uvedeno výše, čížek a Walker v roce 1995 ukázaly, že zaměstnávání magnetického pole v určitých frekvencích mají za následek zvýšenou tvorbu kapilár, snížil nekróza, sníží otoky, snížená bolest, atd Russik a Schwartz provádí pokusy s unášením v roce 1994, aby zjistili, zda vibrace od jedné osoba může mít vliv na vibrace jiné osoby. Jsou umístěny dvě pokusné subjekty v místnosti proti sobě a se zavřenýma očima; v průběhu času tam nějaký důkaz o spojování obou srdečních a mozkových rytmu; Nicméně, účinek se zvýší, když byly subjekty spojeny elektricky jednoduše tím, že drží opačné konce drátu. Takže můžete pokračovat výzkum, ale vnitřní těla signály (frekvence) může být ovlivněn vnějším zdrojem, jako je naše Quantum hologramů. Prostřednictvím let rafinace tyto disky, náš produkt přípravku a jeho zdravotní poradci zapuštěný pozitivní vnitřní frekvencí, které pracují s frekvencí těla pro dosažení konkrétních výsledků. Naše Hologramy jsou naplněny mnoha vrstvami frekvence, takže, když se umístil na těle, hologramy začne spolupracovat a komunikovat s frekvencí vašeho těla. Jako ladička dělá s klavírní řetězci - jsou vzájemně propojeny a navzájem se ovlivňují, a nakonec se stal "in-melodie" nebo harmonizovat spolu navzájem (Matching přesné frekvence), která umožňuje tělu vyrovnat a léčit sám. Hologramy přinášejí buněk těla na optimální frekvence pro očekávaný výsledek (úlevu od bolesti, jako příklad). OXOww.com  nebo její sdružení nemají žádné zdravotní nároky. Naše produkty neléčí, nemohou léčit, vyléčit, diagnostikovat nebo mít předcházení jakékoliv nemoci nebo onemocnění.

 

Právní Upozornění: OXOworldwide produkty nejsou určeny k léčbě, vyléčení, prevenci nebo zmírnění onemocnění. Prohlášení na této webové stránce nebyly hodnoceny Úřadem pro potraviny a léčiva a neměli by být používáne k léčbě jakékoli nemoci. Naše Kvantové nabíte Hologramy jsou pouze pro účely vlastní vzdělávání a výzkumu.