Všechny přírodní energie bez stimulantů

  • Podpora zdravého krevního oběhu a úrovně kyslíku.

  • Intenzivnější tréninky bez stimulátorů.

  • Zřetelné zlepšení celkového sebecítění a nálady.

  • Síla, hbitost, výdrž a rychlost.

  • Energetický náboj na celý den!

Hologramy RealTime Energy pro energii působí prostřednictvím tělových meridiánů tak, že harmonizují procesy probíhající v organizmu a vyrovnávají je. Podpořte organizmus při intenzivních trénincích zacílenější energií. Pomozte tělu, aby pracovalo na optimálních úrovních. Pociťte veškerou sílu, kapacitu a náboj energie spolu s hologramem OXO RealTime Energy!

SPRÁVNÉ UMÍSTĚNÍ HOLOGRAMŮ OXO PRO ENERGII

Připevněte hologram OXO pro energii na body, které jsou zobrazeny výše. Pro získání nejlepších výsledků očistěte kůži v místě aplikace. Na problémových místech a pro dlouhodobé použití je žádoucí hologram přilepit papírovou lepicí páskou.Jak použít RealTime Energie Quantum nabíte hologramy bodů zobrazených na obrázku výše. Místo na čisté, suché a bez oleje kůže (čistý s peroxidem vodíku, kdy je to možné). Lepidlo Hologram je lepidlo potravinářské takže hologram nemusí zůstat na svém místě v důsledku mnoha různých typů pleti nebo podnebí. Pokud je to nutné, zakryjte malým obvazem nebo pásku. Hologramy NEMUSÍTE dotýkat kůže, aby byly účinné, ale mužete. Mohou být umístěny na horní obvazy, pásky nebo oblečení. Mohou být umístěny v botách nebo ponožkach.   Hydratace: Pro dosažení nejlepších výsledků, aby se vaše tělo dobře hydratované.  DŮLEŽITÉ:  Udržujte mimo dosah silných elektromagnetických polí, jako jsou například mikrovlnné trouby.

Právní Upozornění: OXOworldwide produkty nejsou určeny k léčbě, vyléčení, prevenci nebo zmírnění onemocnění. Prohlášení na této webové stránce nebyly hodnoceny Úřadem pro potraviny a léčiva a neměli by být používáne k léčbě jakékoli nemoci. Naše Quantum nabíte hologramy jsou pouze pro účely vlastní vzdělávání a výzkumu.